ÇETİN ÇORAP YIKAMA

Çetin Çorap Yıkama olarak 1998’den beri çorap sektöründe hizmet vermekteyiz.Çorap üretimi aşamasında ki çorap yıkama bölümünü yapmaktayız.Çorap üretiminde tuşe,kalite,zamanlama gibi faktörleri önemseyen çorap imaltçıları her zaman bizi tercih etmektedir.

Çetin Çorap Yıkama olarak Lavatec çorap yıkama teknolojisini kullanarak daha güvenli,ürünlerin yapısına zarar vermeden yani narin yıkama dediğimiz şekilde lavatec çorap yıkama hizmetleri vermekteyiz.

Çorap yıkama işleriniz için 17 normal 1 adet Lavatec makina parkurumuz ve uzman personellerimiz ile sizlere hem kaliteli çorap yıkama ve lavatec çorap yıkama hizmetleri vermemizin yanında aynı zamanda ticaretde çok önemli olan ve sizlerin de müşterilerinize mahçup olmamanız için zamanında teslimat bizim vazgeçilmez değerlerimizden biridir.

Çorap yıkama işlerinizde isteğe bağlı olarak anti-bakteriyel,silikonlu,yumuşatma,parfümlü olarak çorap yıkama işlerinizi yapmaktayız.

Bizim çorap yıkama sektöründe en değer verdiğiz konular üründe en üst düzey kalite,tuşe,müşteri memnuniyeti,zamanında teslimat ve mutlu müşteridir.Hedefimiz mutlu müşteri sayımızı her geçen gün arttırmaktır.